Dzień Samorządności - 21.03.2024r.

Dzień Samorządności w szkole to zazwyczaj wyjątkowa okazja dla uczniów do przejęcia kontroli nad różnymi aspektami szkolnego życia. Może to obejmować organizowanie wydarzeń kulturalnych, prowadzenie zajęć lub nawet pełnienie roli dyrektora na jeden dzień, jak w przypadku Sławomira Olesiejuka. Jest to świetna okazja do rozwijania umiejętności przywódczych, współpracy i samodzielności wśród uczniów. Przejęcie klucza przez Sławka symbolizowało moment, w którym nasi uczniowie przejeli władzę nad swoim środowiskiem edukacyjnym. To także wyraz zaufania ze strony dorosłych, którzy powierzyli uczniom odpowiedzialność za pewne decyzje i działania w szkole. Było to wyjątkowe doświadczenie, które pozwoliło uczniom poczuć się ważnymi i docenionymi w społeczności szkolnej. Nasi uczniowie świetnie odnaleźli się w nowej roli.