Narodowe czytanie 2023

12 września 2023 r. w naszej szkole miała miejsce akcja Narodowego Czytania. W wyjątkowy klimat nadniemeńskiego krajobrazu powieści Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem" przenieśli nas uczniowie kl. V i VI pod okiem nauczyciela języka polskiego - Pani Wiesławy Chilczuk. W Narodowym Czytaniu wzięli udział także Pani Dyrektor Katarzyna Piątkowska-Sawczuk i zaproszeni goście: P. Agnieszka Piekarska z Gminna Biblioteka Publiczna Filia w Rudnie, P. Maria Melnik- pielęgniarka szkolna , ks. Dariusz Denisiuk Parafia Przemienienia Pańskiego i św. Andrzeja Boboli w Rudnie, P. Ewa Klimejko - przedstawiciel Rady Rodziców. Fragmentów utworu wysłuchali wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele i pracownicy. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.