Akcja charytatywna "Ratujemy serduszko Wiktora"

Nasza szkoła zgłasza gotowość do akcji charytatywnej! Ratujemy serduszko Wiktora! Już w tą niedzielę 14.04. po każdej Mszy Św. pod kościołem Parafia Przemienienia Pańskiego i św. Andrzeja Boboli w Rudnie odbędzie się loteria fantowa.Wylosuj swój szczęśliwy numerek za 5, 10 lub 15 zł Dostaniesz fant niespodziankę  Wśród nich możesz wylosować: książki, modlitewniki, kalendarze, pluszaki, gry planszowe, puzzle, artykuły papiernicze, breloki, czapki i inne akcesoria, które są nowe bądź używane, ale w bardzo dobrym stanie. Możesz nie tylko zrobić dobry uczynek przyczyniając się do naprawy Wiktora, ale również zdobyć interesujące przedmioty dla siebie albo Twoich bliskich za parę grosików. Podczas loterii fantowej możesz też wspomóc Wiktora wrzucając chociażby symboliczną złotówkę do puszek znajdujących się na stoisku z fantami.

Uwaga!!! Spośród osób, które wezmą udział w loterii fantowej, wylosujemy SZCZĘŚCIARZA, który otrzyma od nas nagrodę specjalną. Podczas zakupu fantu zostaw wolontariuszom swoje imię wraz z numerem telefonu zapisanej na karteczce (karteczki i długopis dostępny u wolontariuszy). A my po skończonej akcji wylosujemy szczęśliwca, który otrzyma prezent niespodziankę  Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, możesz zakupić kilka losów. Nie ma limitów! Zatem pomagajmy! Pamiętajmy, dobro wraca!

Nasi uczniowie dalej wspierają Wiktora Zawadzkiego Samorząd uczniowski zorganizował sklepik pomocowy,
     który jak widać po  zdjęciach cieszył się wielkim zainteresowaniem.
     Macie ogromne  wspierając chłopczyka w walce z chorób.

Link do zbiórki dla Wiktorka: https://www.siepomaga.pl/wiktorek-zawadzki